ТЕХПІДТРИМКА
099 514 18 28
ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ
099 376 43 67
UA
|
RU
097 263 73 55
Чим відрізняються серії фотокниг?
Кожна серія виконує свої завдання. Головна відмінність - кількість опцій і доступні матеріали. Якість збірки книг на однаково високому рівні.

Щоб детально розібратися, чим же відрізняються фотокниги різних серій, скористайтеся порівняльною таблицею.
На що впливає товщина обкладинки?
Стовщена обкладинка впливає на загальне враження від фотокниги і виступає одним з аргументів, чому книга "Преміум" дорожче "Стандарту".
Чим шовковий папір відрізняється від матового?
 1. На шовковому фотопапірі не залишаються відбитки.
 2. Фактура шовкового папіру нейтралізує шуми на надрукованих знімках, якщо такі були
 3. Шовковий папір має більш широкий кольоровий діапазон
 4. Якщо показати клієнтам 2 види папіру, зазвичай вони вибирають не матовий
 5. Преміум-папір - це аргумент вибрати фотокнигу дорожчої серії.
Як зробити замовлення?
 1. Виберіть параметри фотокниги: матеріали, кількість примірників і додаткові аксесуари в особистому кабінеті.
 2. Дізнавшись вартість, завантажте макети сторінок. Весь процес займає не більше 5 хвилин.
 3. Оплатіть замовлення картою visa, mastercard прямо з сайту. Не виходячи з будинку. Або по квитанції в найближчому відділенні або терміналі Приват-банку.
 4. Ми надрукуємо фотокнигу і доставимо в найближчий до вас пункт видачі "Нової пошти". Більше 5000 точок по всій Україні.
Кому я оплачую замовлення?
Ви оплачуєте замовлення на підприємницький рахунок або карту. При оплаті ви отримуєте чек, який підтверджує угоду, яку ми зобов'язуємося виконати. Ваші права захищені законодавством України.

Що робити, якщо переплутають розворот або щось ще?
Якщо помилка допущена з нашої вини, ми переробимо фотокнигу. Якщо помилилися ви, ми постараємося виправити помилку з найменшими втратами для вас.

Будь ласка, завжди перевіряйте файли перед відправкою і будьте уважні при оформленні замовлення, тоді все буде добре.
Що якщо мені абсолютно не сподобається результат?
Нас цікавить довгострокове співробітництво, а не окреме замовлення. Тому ми готові вислухати всі аргументовані претензії і обов'язково підемо вам на зустріч. Зробимо все, що можливо з нашого боку і порадимо, як уникнути подібних ситуацій в майбутньому.

У разі, якщо ми не знайдемо спільну мову, ви отримаєте гроші назад і ми будемо змушені припинити нашу співпрацю.
"Чи робите дизайн фотокниг?", "Як розмістити фото в фотокнизі?"
Ми є виробництвом фотокниг і робимо виріб "фотокнигу" за готовими макетами з дизайном, згідно з нашими вимогами до макету https://photobook.net.ua/specification. "Фабрика фотокниги "не надає жодних послуг дизайну
Як довідатися про ціни на вашому сайті?
Для того що б довідатися про ціни на наші фотокниги, Вам необхідно пройти реєстрацію на нашому сайті, після чого Ви отримаєте доступ до особистого кабінету з калькулятором, який дозволить прорахувати ціну фотокниги серії "Економ", "Стандарт", "Преміум" з заданими параметрами. Так само доступні ціна на фотодрук, друк полотен і друк фотографій з накаткою на ПВХ
Що потрібно, щоб стати вашим клієнтом?
Ви повинні володіти графічним редактором, наприклад Photoshop, Lightroom. Це необхідно для того, щоб створювати макети / дизайн фотокниг відповідно до наших вимог. Дуже бажано, щоб ваш монітор був відкалібрований за кольором. Тоді те, що ви бачите на екрані буде максимально збігатися з тим, як буде виглядати фотокнига.
Як дізнатися ваші технічні вимоги?
У нас мінімум технічних вимог. Щоб почати працювати, скачайте архівом шаблони розворотів і обкладинок.

В роботі дотримуйтеся наступних значень:
Дозвіл документа 300 dpi
Кольорова модель - RGB
Кольоровий профіль в Photoshop за замовчуванням - sRGB IEC61966-2.1
Формат файлу для відправки по інтернету - JPEG без стиснення

Якщо ми не відповіли на ваше запитання вище, то обов'язково пояснимо по телефону. Набирайте (099) 514-18-28, (097) 263-73-55
Які вимоги до обкладинок зі шкірозамінника?
У нас немає заготовлених шаблонних рішень. Ви можете розмістити вставку будь-якого розміру в будь-якому місці. Для цього, ви берете файл обкладинки з необхідним вам розміром з архіву і розміщуєте зображення так, як вважаєте за потрібне.

Вставка не повинна наближатися до видимого краю ближче, ніж на 3 см. Також вона може розташовуватися навиліт. В такому випадку зображенням заповнюється зона підкоміра.
А що, якщо будуть неправильні кольори при друці?
Ми перевіряємо кожну книгу на наявність грубих помилок і попередимо вас про це. Якщо вам потрібно доскональне відповідність кольору, наберіть службу підтримки, і ми проконсультуємо, як цього домогтися.
Як зробити макет металевого шильда?
Для того що б правильно створити макет металевого шильда, створюєте файл відповідно до розміру книги (наприклад 30х30 см, 300 dpi, RGB, jpeg) і на білому тлі в своєму розпорядженні напис довільного розміру будь-яким шрифтом. Тонким контуром показуєте фактичний розмір шильда. Колір тексту може бути довільним, але обов'язково на білому фоні. Колір металу Ви вибираєте при замовленні фотокниги. При виготовленні шильда, ми напис переносимо на метал і маємо в своєму розпорядженні шильд згідно макету.
Я переживаю, що мою книгу зашкодять при доставці або втратять.
За те, щоб продукція потрапляла в ваші руки в цілісності й схоронності несемо відповідальність особисто ми, а не служби доставки.

 1. Якщо пошкоджена упаковка, розкрийте її в присутності працівника служби доставки. У разі, коли пошкодження є на книзі, не приймайте замовлення і повідомте нам про це. Ми беремо на себе вирішення всіх проблем, а ви гарантовано отримаєте цілу книгу.
 2. Якщо книга загублена (хоча таких випадків ще не було), ми негайно відправимо вам нову без доплат.
А що, якщо книга прийде із запізненням?
Фабрика фотокниги відправляє замовлення в день, зазначений в особистому кабінеті. Зазвичай навіть раніше. Але ми не можемо відповідати за роботу служб доставки. Називайте клієнтам термін отримання фотокниги з запасом по часу.